K16-17

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Mari Robøle Lien Hamar Skiklubb 81 1:51:47

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

 

K18-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Anja Håkenstad Evertsen Øystre Slidre IL 91 1:56:28

2 Kristin SANDBAEK Østre Toten Skilag 49 2:12:01 15:33

Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

 

K20-22

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Marte Sjursen _________ 16 2:09:14

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

 

K23-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Tuva Staver Heming 38 1:37:11

2 Malene Haukøy Høyang 39 1:40:55 03:44

3 Emelie Forsberg Team Salomon 59 1:58:46 21:35

4 Linn Håvelsrud Klaesson Rustad IL 54 2:04:03 26:52

5 Sandra Abrahamsson Lima If 41 2:18:07 40:56

6 Solenne Roudot Elopak BIL 77 2:18:11 41:00

7 Marte Kjøren FIK Orion 32 2:21:40 44:29

8 Janne-Beate Norstad _________ 18 2:24:59 47:48

9 Christine Steenberg _________ 88 2:26:37 49:26

10 Marina Eriksson Sogndal IL 78 2:33:28 56:17

Fullførte:10 Påmeldte:12 Startende: 10

 

K35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Mona Strande Tough Viking Elite 63 1:58:09

2 Hedvig Bakken Trollheimen Yoga 64 2:13:41 15:32

3 Hilde Valbjørn Hagelin _________ 23 3:08:53 1:10:44

Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 3

 

K40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

Emit

eTiming Utskrevet:25.06.2016 21:10:32 Side:1

Besseggløpet 2016

Resultatliste

Gjendesheim 25.06.2016

1 Ingrid Robøle Hamar Skiklubb 82 2:31:57

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

 

K45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Anita Håkenstad Evertsen Øystre Slidre IL 90 1:49:13

2 Helen Persson Nordic Adventure Racing 84 2:17:05 27:52

3 Laura Carballo _________ 80 3:07:21 1:18:08

Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3

 

K50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Eli Jotun Kvisthaugen 89 2:56:28

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

 

M16-17

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Petter Martinus Ellingsbø FIK Orion 33 1:40:44

2 Simen Holm Holø Snipers.Com 94 1:57:06 16:22

3 Johannes Willassen Bækkelagets SK 27 1:59:52 19:08

4 Marlon Rustad Bækkelagets SK 28 2:00:03 19:19

5 Lars Vatne Bækkelagets SK 26 2:09:14 28:30

6 Kristian Moen Team Intersport 100 2:34:23 53:39

Fullførte:6 Påmeldte:7 Startende: 6

 

M18-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Bjørn Georg Riksaasen Vågå IL 96 1:44:37

2 Håkon Tallhaug GulbrandsenØystre Slidre IL 50 1:59:44 15:07

Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

 

M20-22

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Vemund Øvstehage _________ 2 1:47:41

2 Sondre Harridsleff Team Skiexcite 92 2:26:25 38:44

Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

 

M23-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Kilian Jornet Burgada Teie IF 61 1:17:54

2 Thorbjørn Thorsen LudvigsenVaregg Fleridrett 67 1:19:21 01:27

3 Fredrik Eliasson Halden SK 86 1:25:28 07:34

4 Lars Eid Nielsen Nydalens Skiklub 73 1:36:01 18:07

5 Kenneth MYHRE Steinkjer Friidrettsklubb 79 1:37:38 19:44

6 Svein Arne Haugen Varegg Fleridrett 75 1:40:50 22:56

7 Eivind Odden SOLBERG Rustad IL 53 1:46:32 28:38

8 Eivind Trippestad Halden SK 35 1:46:37 28:43

9 Christopher Huuse MONDAY 45 1:47:29 29:35

10 Leon Alexander Kjelland Team Tronrud 76 1:47:33 29:39

11 Andreas Kvist Dahl Piteraq- Tinder Og Banditter 51 1:50:26 32:32

12 Sindre Weydahl Båstad IL Ski 29 1:51:44 33:50

13 Martin Lehne Just Vinderen Prepp&Mekk 87 1:54:01 36:07

14 Ola Ramstad Jr SIL-BIL 55 2:02:17 44:23

15 Timmy Herland _________ 7 2:02:59 45:05

16 Per-Magnar Bøe _________ 19 2:20:49 1:02:55

17 Nils Harley Boisen _________ 10 2:21:03 1:03:09

18 Christian Mikalsen Andersen_________ 9 2:31:35 1:13:41

19 Sondre Rønningen OSI Langrenn 72 2:31:49 1:13:55

20 Peter Solum Asker Skiklubb 25 2:33:01 1:15:07

21 Simon Gukasjan Arendal Kajakklubb 24 2:42:55 1:25:01

22 Jan Petter Mortensen _________ 3 3:02:32 1:44:38

Fullførte:22 Påmeldte:23 Startende: 22

 

M35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Magne Svare Vågå IL 66 1:42:30

2 Florian Bochud _________ 14 1:42:44 00:14

3 Jacob Westerberg Nordic Adventure Racing 85 1:44:03 01:33

4 Atle Ekenberg _________ 4 2:02:36 20:06

5 Knut Øsmundset _________ 8 2:20:11 37:41

6 Kai Fischer _________ 12 2:26:25 43:55

Fullførte:6 Påmeldte:6 Startende: 6

 

M40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Tom Erik Moen Team Norgeshus 83 1:40:54

2 Morten Dehli Crayon 31 1:44:10 03:16

3 Dennis Roozendaal Besseggen Fjellsport 30 1:51:35 10:41

4 Asgeir Hilmarsen Tolga IL 62 1:52:03 11:09

5 Einar Christopher Wellen _________ 6 1:53:36 12:42

6 Luca Roncoroni _________ 20 1:57:07 16:13

7 Robert Hansen Storgaten Bil Hønefoss 57 2:06:09 25:15

8 Markus Bjerke _________ 15 2:11:56 31:02

9 Gudmund Lien Rinna I.L 52 2:33:17 52:23

10 Jan Håvard Bleka Maurvangen Juniorlag 43 2:34:24 53:30

11 Ari Marjamaa _________ 22 3:02:33 1:21:39

Fullførte:11 Påmeldte:12 Startende: 11

 

M45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Gerard Cornelissen Nederland 46 1:36:05

2 Jarle Henriksen Oslo Universitetssykehus 48 1:47:08 11:03

3 Lars Holø Hebekk Palace 37 1:54:42 18:37

4 Svein Ove Gundersen Mandal og Halse IL-Friidrett 71 1:57:38 21:33

5 Bjørn Robøle Øystre Slidre IL 74 1:58:09 22:04

6 Morten Sjursen NGI/HASLUM IL 47 2:05:18 29:13

7 Anders Strömvall Team Skar 60 2:10:13 34:08

8 Per Helgesplass _________ 21 2:10:23 34:18

9 Nils Wydler _________ 5 2:17:18 41:13

10 Geir Bjerkestrand _________ 17 2:18:09 42:04

11 Peter Prochzka Czech Rep 93 2:31:36 55:31

Fullførte:11 Påmeldte:11 Startende: 11

 

M50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Stein Aanensen Mandal og Halse IL-Friidrett 42 1:49:41

2 Morthen Askildsen MHI 44 2:08:20 18:39

3 Ola Flobergseter Forestia 34 2:28:38 38:57

Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 3

 

M55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Odd Edøy _________ 1 1:51:49

2 Gulleik Riksaasen Vågå IL 95 1:58:35 06:46

Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

 

M60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Ole Bjørn Braathen Vestre Lier 68 2:02:50

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

 

M65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Edvin Bakken Trollheimen Yoga 65 2:25:42

Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

 

Besseggløpet 2016

Resultatliste

Gjendesheim 25.06.2016

 

Mosjon Besseggen

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Joachim Espe _________ 172 2:00:30

2 Marit Kasin Vinterdans 147 2:07:10 06:40

3 Matias Montell _________ 162 2:27:34 27:04

4 Jo Sølve Tafjord _________ 188 2:28:15 27:45

5 Bjørner Østensen Team Blålys 199 2:29:03 28:33

Line Løkken Team Blålys 200 2:29:03 28:33

7 Evert Montell _________ 170 2:29:45 29:15

Teemu Montell _________ 169 2:29:45 29:15

9 Mikael Stray Frøyshov _________ 190 2:31:34 31:04

10 Christian Brandsnes Ullern Pils & Bowling 97 2:33:50 33:20

11 Hans Georg Hygen FLO 179 2:35:15 34:45

12 Bjørnar Vistad _________ 157 2:40:00 39:30

13 Daniel Næsse _________ 175 2:41:20 40:50

14 Alexander Fornæss _________ 164 2:44:40 44:10

Kristian Røste _________ 173 2:44:40 44:10

16 Kristian Savjord _________ 174 2:48:39 48:09

Terez Forsberg Sverige 184 2:48:39 48:09

18 Ann Junita Aalmo _________ 152 2:56:58 56:28

19 Stig Frøyshov UiOBIL 189 2:58:46 58:16

20 Kristina Sannes _________ 13 2:58:54 58:24

21 Ann-Kristin Knoph _________ 154 2:59:49 59:19

22 Stine Øienkristiansen _________ 160 3:01:02 1:00:32

23 Natalie Sundt _________ 171 3:02:01 1:01:31

24 Simon Bowes _________ 176 3:07:40 1:07:10

25 Marit Dystland Kristiansen _________ 165 3:11:03 1:10:33

26 Marcel Grohmann _________ 163 3:11:35 1:11:05

27 Janne Skaret _________ 166 3:18:27 1:17:57

28 Berit Furuheim Nergård _________ 153 3:18:28 1:17:58

29 Inger Dervo _________ 148 3:46:33 1:46:03

30 Stefan Boche _________ 193 3:56:38 1:56:08

31 Andreas Lier _________ 196 4:09:55 2:09:25

32 Petter Danielsen Mandal og Halse IL-Friidrett 181 4:23:50 2:23:20

33 Elisabeth Grøtte Kolstad Varegg Fleridrett 197 5:04:15 3:03:45

DNF Bård Hamborg Bjerkeli _________ 156

Fullførte:33 Påmeldte:54 Startende: 47

Totalt: Antall: 123

 

24.JUNI 2017 RESULTATER 2016